top of page

Проктологія

прокт.jpg

Проктолог

ЯРЕМЧУК ІГНАТ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Напрями діяльності:

  • Проктологічні патології: гострий та хронічний геморой, анальні тріщини, нориці, парапроктит, проктити різної етіології, добро- та злоякісні новоутвори анального каналу та прямої кишки, пілонідальні кисти тощо

  • новоутворення шкіри та підшкірної клітковини, гнійні запальні захворювання м’яких тканин (абсцеси, флегмони, панариції) тощо

  • лігування гемороїдальних вузлів

     Проктологія - це область медицини, що займається захворюваннями прямої кишки. Сучасна проктологія – це розділ хірургії, у якому застосовуються як традиційні методи лікування, так і малоінвазивні хірургічні втручання.
    На сьогоднішній день у проктології використовуються сучасні безопераційні методи лікування багатьох захворювань. Такі процедури можна проводити амбулаторно, в результаті пацієнту немає необхідності перебувати в лікарні, і він може йти додому.
Наприклад, якщо раніше для видалення геморою доводилося проводити досить «криваву» операцію, після якої хворий щонайменше тиждень лежав у клініці, і отримував хворобливі перев'язки, то сьогодні ми маємо різні методи лікування геморою, при яких скальпель хірурга навіть не береться до рук.

 

  • Кровотеча із прямої кишки

  • Діарея

  • Закреп

  • Біль у ділянці промежини анального каналу, живота

  • Випадання прямої кишки

  • Виділення слизу із прямої кишки

  • Підвищення температури тіла

  

 

 


    Лігування гемороїдальних вузлів латексними кільцями є одним із найпопулярніших та найефективніших безопераційних методів лікування геморою в сучасній проктології. Метод практично безболісний і не вимагає того, щоб пацієнт перебував у клініці.
    Він заключається у тому, що на вузол гемороїдальний спеціальним інструментом - лігатором, накладається латексне кільце. Це кільце перетискає ніжку гемороїдального вузла, що призводить до порушення його "харчування", і він відмирає. Протягом кількох тижнів цей вузол відпадає під час дефекації.
    Латексне лігування гемороїдальних вузлів проводять за допомогою кілець, виготовлених із натурального каучуку. Таке кільце має властивість добре розтягуватися, що дозволяє легко накинути його на вузол, після чого воно передавлює його ніжку.
    Лігування латексними кільцями не проводять на першій стадії геморою, цей метод зазвичай використовується на 2-3 стадіях. У деяких випадках лігування гемороїдальних вузлів проводиться і на четвертій стадії геморою (при вузлах, що постійно випадають), проте для цього перебіг хвороби повинен відповідати деяким умовам. Якщо неможливо виявити межу між внутрішніми та зовнішніми гемороїдальними вузлами, що часто зустрічається при комбінованому геморої, лігування латексними кільцями не використовується. Це обмеження викликано тим, що в такій ситуації накладення кілець вузли дуже важко.

     Даний метод лікування вже багато років успішно практикується у медичному центрі ім. доктора Геймана. Телефонуйте за телефонами, вказаними на нашому сайті та записуйтесь на прийом до проктолога. Кваліфікований фахівець проведе повне обстеження та розповість, чи показано Вам латексне лігування.

Коли звертаються до проктолога?

Латексне лігування в Києві
Як проходить прийом у проктолога

УСНИЙ ЗБІР АНАМНЕЗУ Спочатку лікар збирає інформацію про перебіг та тривалість захворювання (історія хвороби), особливості розвитку, перенесені захворювання (анамнез життя). Проктолог запитає вас про наявність алергічних реакцій, використання лікарських засобів. Всі ваші скарги допоможуть лікарю зробити вірні кроки до вашого лікування.

ВІЗУАЛЬНИЙ ОГЛЯД При необхідності лікар проведе спеціальний огляд: на зручному кріслі або кушетці проведе пальцьове дослідження та одразу, якщо потрібно додатково буде проведено аноскопію чи ректороманоскопію.

КОНСУЛЬТАТИВНЕ ЗАКЛЮЧЕННЯ Лікар видає консультативний висновок та призначає лікування. Якщо є можливість запобігти хірургічному втручанню, лікар призначить медикаментозне лікування. Якщо втручання все ж буде необхідне, ми запропонуємо найсучасніші малоінвазивні методи. Крім цього за показаннями лікар може додатково призначити діагностуку (колоноскопію) для більш поглиблоного вивчення вашого стану.

Доктор Использование цифровых планшетных
bottom of page